Novinka: Mnoho monster pro celou rodinu

MindOK připravil novou hru pro celou rodinu. Jmenuje se Mnoho monster a příšerkami se to v ní přímo hemží. Je to postřehová hra pro 2–4 hráče od 8 let, ve které si můžete stanovit stupeň obtížnosti (a při hře dospělých s dětmi i obtížnosti kombinovat, aby měli dospělí těžší zadání). Všichni hráči hledají řešení na zadanou úlohu současně. Zvítězí ten, kdo má na konci hry nejhodnotnější sbírku drahokamů.

Každý hráč obdrží svou sadu kartiček s příšerkami, které jsou různě barevné a různě tlusté. S jejich pomocí bude hledat řešení pro každou z devíti úloh. V zadání úlohy například může být určen minimální počet příšerek daného druhu (modrých hubených, tlustých červených atd.), přesný počet příšerek daného druhu nebo více druhů příšerek ve stejném počtu.

Je to o postřehu a rychlosti. V každém kole získáváte drahokamy podle pořadí vyřešení úlohy. Svůj poklad si schováváte do truhličky, takže až konečné účtování ukáže, kdo ho má nejhodnotnější a stane se vítězem.

K dispozici máte karty se šesti úrovněmi obtížnosti. Na každé úrovni využijete vždy devět náhodně vybraných karet z osmnácti, takže se nemusíte obávat opakovaného hraní.

Odkazy:
Související články:
***

Žádné komentáře: