Herní víkend Tabula gamesa

Jistě není náhoda, že jste přišli na tuto stránku určenou všem, kdo mají rádi hry - a předesvším ty deskové. Takže by vás mohla zajímat i jedna víkendová akce, která se chystá na květen, konkrétně 12.-14. 5. 2006. Akce se jmenuje Tabula gamesa.

Pokud byste si rádi nerušeně vyzkoušeli různé podoby deskových her ve společnosti podobně naladěných lidiček a na chvíli si odpočinuli od běžných starostí (školních či pracovních), určitě si akci užijete. Budete si moci zahrát jak populární moderní deskové a karetní hry, jako jsou Osadníci z Katanu, Carcassonne, Alhambra, Proroctví, Sankt Petersburg, Tikal, Gipf, Bang!, Citadela, Bonhanza a další, tak i ty méně známé, ale dobré hry (Funkenschlag, Valdštejn, Legie, Přes poušť, Moderní umění, atd.), a těšit se můžete i na překvapení a povídání o hrách (jaké nás baví a proč, kterou hru vybrat).

Tabula gamesa proběhne na Vysočině v pohostinném prostředí střediska Doubravka (blízko Chotěboře), kde o všechny bude dobře postaráno a kde je krásná příroda i pro osvěžení těla.

Moderní deskové hry jsou určeny všem bez rozdílu věku, jak dětem, tak dospělým - i dospělí si mohou hrát. Některé jsou přímo ideálními rodinnými hrami. Akce se mohou zúčastnit jednotlivci starší šestnácti let, ale i rodiny nebo rodiče s dětmi od 10 let.

Máte chuť vyrazit na víkend ven a přitom si užít hraní? Není nic jednoduššího, než se přihlásit ZDE. Akci pořádá Prázdninová škola Lipnice. Tak neváhejte, kapacita je totiž omezena. A studenti přihlášení do 21. 3. mají slevu.

Odkazy:
***

Žádné komentáře: